Ihmiset

Hyvä palvelu lähtee ihmisistä, ammattitaito kokemuksesta. HTJ:n sydän on laaja asiantuntijajoukko, jonka osaaminen ja asialleen omistautunut ote takaavat sen, että suuretkin projektit toteutuvat odotetussa aikataulussa.

Yli 140 rakennuttamisen asiantuntijaa ovat palveluksessasi. Tutustu meihin ja ota rohkeasti yhteyttä.

HTJ Vantaa yhteyshenkilöt

Mikko Demander

Projektipäällikkö, Ryhmäpäällikkö, RAP

Puh. 040 511 1854
mikko.demander@htj.fi

Vesa Ekokoski

Johtaja, Pääkaupunkiseutu

Puh. 050 371 3461
vesa.ekokoski@htj.fi

Timo Heiskanen

Toimialapäällikkö, Talotekniikka- ja Energiapalvelut, RAP

Puh. 050 414 4827
timo.heiskanen@htj.fi

Satu Hintsanen

Kehityspäällikkö (äitiyslomalla)

Puh. 050 412 1797
satu.hintsanen@htj.fi

Kari Huttunen

Projektipäällikkö, Ryhmäpäällikkö, RAP

Puh. 050 344 5479
kari.huttunen@htj.fi

Satu Karjalainen

Energia-asiantuntija (äitiyslomalla)

Puh. 044 257 3543
satu.karjalainen@htj.fi

Kai Karlén

Johtaja, Teollisuusrakentaminen

Puh. 050 586 5383
kai.karlen@htj.fi

Janne Ketola

Toimitusjohtaja

Puh. 040 766 4110
janne.ketola@htj.fi

Taina Kuismin

Toimialapäällikkö, projektijohtopalvelut

Puh. 050 438 4184
taina.kuismin@htj.fi

Anne Lönnberg

Assistentti

Puh. 040 759 3661
anne.lonnberg@htj.fi

Sanna-Kaisa Niemelä

Henkilöstöpäällikkö

Puh. 040 842 2552
sanna-kaisa.niemela@htj.fi

Tuomo Palmu

Projektipäällikkö, Ryhmäpäällikkö, RAP

Puh. 050 4415 259
tuomo.palmu@htj.fi

Juhani Ristola

Ryhmäpäällikkö, Asuntorakennuttaminen, RAPS

Puh. 050 351 8455
juhani.ristola@htj.fi

Liisa Sainio

Toimistosihteeri

Puh. 050 586 5440
liisa.sainio@htj.fi

Tuukka Salo

Toimialapäällikkö, Talonrakennus, RAPS

Puh. 050 378 4698
tuukka.salo@htj.fi

Ilmari Sikander

Johtaja, Infrarakentaminen

Puh. 040 588 4346
ilmari.sikander@htj.fi

Minna Valkiala

Laatuinsinööri, (kehityspäällikön sijainen)

Puh. 040 590 2381
minna.valkiala@htj.fi

Monika Valle-Lahtinen

Hallintojohtaja

Puh. 050 577 6427
monika.valle-lahtinen@htj.fi

Aurora Wahlman

Talouspäällikkö

Puh. 050 362 1402
aurora.wahlman@htj.fi

HTJ Hämeenlinna yhteyshenkilöt

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 358 7795
esko.salonen@htj.fi

Tuula Viitanen

Assistentti

Puh. 050 563 4943
tuula.viitanen@htj.fi

HTJ Tampere yhteyshenkilöt

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 358 7795
esko.salonen@htj.fi

Tuomo Takkinen

Projektijohtaja, Infrarakentaminen, Alue

Puh. 040 630 8435
tuomo.takkinen@htj.fi

HTJ Turku yhteyshenkilöt

Marjo Jaakkola

Aluepäällikkö, Turku

Puh. 050 302 2480
marjo.jaakkola@htj.fi

Minna Routsalo

Assistentti

Puh. 050 596 7414
minna.routsalo@htj.fi

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 358 7795
esko.salonen@htj.fi